HATASIZ VE HIZLI ÇİZİM

Bıçakların tasarımı ve çizimi, tasarım bölümünde yapılmaktadır. Bu bölümde firmamızın kompleks işlerde kullanılan maket prova makinası, sıfır hata ile işlerin hatasız yapılamasını sağlamaktadır. Çizim Tasarım aşamaları aşağıdaki özelliklere sahiptir.
• Hızlı ve tecrübeli kadro
• Her türlü grafik tasarım programları için uyumlu çalışma sistemi
• Karmaşık ve kompleks çalışmalar için, pratik çözümler
• Hata yapmayı önleyen maket prova sistemi

MÜKEMMEL VE HASSAS TASARIM

Siparişler, deneyimli tasarım ekibi ile ORHAN LAZER; E.V.D, Corel, FreeHandi Photoshop, Auoto CAD, Packdesign 2000 programı ile hazırlanır.

MAKET PLOTER KESİM

Firmamızda iz çizimleri bilgisayar kullanarak yapılmaktadır. Montaj için ploter çıktısı alabilir, arzu ederseniz maket yaptırabilirsiniz. Otomatik kesim makinelerinde size sürat ve kalite getirecek. Ayrıca rilma hizmetimiz mevcuttur. Pertinax adlı malzeme üzerine kanal açmak suretiyle üretilen rilma kalıpları hazır pilyaj oluklarına bir alternatiftir.

LAZER KESİM

Kalıpların kesimi, lazer kesme bölümünde son model lazer teknolojisi ile süratli bir biçimde hatasız kesilmektedir. Lazer kesimi ile bıçakların döşemeleri, milimetrik sapmalar olmaksızın, en küçük ebattan en büyük ebata kadar, hassas kesim yapabile olanağı sağlanmaktadır.

OTOMATİK ROBOT BÜKÜM

Lazer teknolojisi ile kesilmiş tahtaların üzerine robotlar tarafından otomatik olarak bükülen ve kesilen bıçak, pilyaj ve perferaj, deneyimli personellerimiz tarafından itina ile montaj edilir.

MÜKEMMEL SONUÇ

Bıçak, pilyaj yada perferaj bükümlerinin otomatik robotlar tarafından, hatasız bükümünde ve bıçak kesiminden hatasız sonuç alınır.

LASTİKLEME

Kesimin sağlıklı olması ve firenin olmaması için lastiklemenin doğru yapılması şarttır. Müşterilerimizin üretim verimliliğini ön planda tutan firmamız, kalıp lastiklenmesi hizmeti için ayrı bir bölüm oluşturarak vermektedir.