Orhan Lazer Hakkında

1982 yılında Kuledibi’nda 30 metrekarelik bir alanda başlayan kesim kalıpları imalatı, bugün 25 personelle aynı heyecan ile devam etmektedir… İşimiz; ambalaj sektöründe KARTON-OLUKLU MUKAVVA, KUTU, ETİKET, VAKUM, AMBALAJ, CONTA, PLASTİK ve PVC kutu, OTOMOTİV, AYAKKABI, DERİ SANAYİ’ne her türlü bıçak kesim kalıplarını üreterek doğru ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek… Düz-Standart Kesim Kalıpları BOBST Kesim Kalıpları ETİKET Kesim Kalıpları GOFRELİ Kesim Kalıpları CONTA Kesim Kalıpları VAKUM ve FREKANS Kesim Kalıpları SAYA ve DERİ Kesim Kalıpları ROTARY-DAİRESEL Kesim Kalıpları Bilgisayarlı CAD/CAM kutu tasarımı, lazer kesim, ploter ile çizim- maket, otomatik bükme, lastikleme bölümleri ile tam teşeküllü olarak hizmet vermekteyiz… Her türlü kalıp imalatında kullanılan malzeme (bıçak, pilyaj, tahta, lastik, zımba, hazır oluk vs) ve ekipman

VİZYON

ORHAN LAZER, şirket vizyonunu öngördüğü stratejilere ve operasyonel iş hedeflerine dönüştürmeyi ve uygulamayı hedef alır. Sektörde yerini alan ilk kuruluşlardan olmanın bilinciyle, dünyadaki kalıp Sanayi’nde gelişmeleri en önce takip eden “azimli, ilkeli ve otomasyon” kimlikleriyle taleplere getirdiği anlayışın devamlılığını sağlamak ORHAN LAZER’in vizyonudur. ORHAN LAZER Türkiye’de hizmet verirken bir yandan da açıldığı yurtdışı pazarlarını genişletmek, Türk bayrağını yurtdışında da başarıyla taşımak, sektörü tanıtmak ve temsil etmek amacındadır.

MİSYON

ORHAN LAZER, çok yönlü bir başarı hedeflemektedir. Türkiye deki bıçak kalıpları sektöründe öncü kutu kesim kalıbı üreticilerinden olmanın haklı gururu ve bilinciyle hareket etmektedir. ORHAN LAZER, ürünlerin, müşteriler ve çalışanlar üzerinde ve aynı zamanda işletmecilik uygulamalarının, çevre üzerinde ve aynı zamanda işletmecilik uygulamalarının, çevre üzerinde yaratacağı etkiyle; yönetim, çalışanlar, müşteriler ve tedarikçiler arasındaki değerleri maksimize ederek belirlenen örgütsel amaçlara ulaşmayı hedeflemektedir. Öncelikli sorumluluğu kendini ve üretimini geliştirmektir. Üretim sektöründeki teknolojik gelişmeleri birebir takip etmek, ürünün niteliği, zamanında teslim ilkeleri, müşterinin memnuniyeti ve bilinçlendirilmesi, kalite olgusu ve bunların toplamında sağlanan ‘güven’ ORHAN LAZER’ in misyonudur.

Strateji

ORHAN LAZER, iş yaşamının kendi doğal döngüsüne entegre edilecek iletişim yönetimi, kurumun rekabetçi konumlandırılmasına gerçek katkıyı, etik anlayışı, kültürü, vizyonu ve tüm bunları içselleştiren “kurumsal kimliği” ile yansıtır. Tüm dünyada ve Avrupa’da sektöre ilişkin yazılı, görsel iletişim araçları takip edilirken, düzenlenen iş gezileri, çerçevesinde de yurtdışındaki farklı eğilimleri, yeniliklerin ve teknolojinin nabzını tutmaktadır. Böylece Türkiye’deki pazara ve hedef kitleye yönelik yeni ufuklar ve hedefler belirlenmektedir. Sektörde iyi bir yerde olmanın verdiği bilinci, vizyonunda ortaya koyduğu sorumluluk anlayışıyla birleştiren ORHAN LAZER, “itibar ve güven”e dayalı kurumsal kimliğinin rekabet ortamında da sürdürülebilmesini hedef alır.